stomatolog lublin schody drewniane cena tanie nurkowanie bielizna erotyczna damska spodnie wspinaczkowe damskie

Disneyland

Paryski park Walta Disneya to nie tylko przygody, domy strachów i spotkania z piratami. Twórcy parku rozrywki nie zapomnieli o aspekcie edukacyjnym oraz o najmłodszych gościach.

Jedna z krain tematycznych, która jest do dyspozycji  gości, to: Walt Disney Studios. Możemy tam zobaczyć stare wersje znanych nam dziś kreskówek. Dzieci i rodzice mogą przekonać się jak wygląda proces powstawania kreskówki od zaplecza. W tym miejscu macie także niepowtarzalną okazję poznania pracy kaskadera. Twórcy filmów Disneya pokażą wam także jak wykonuje się efekty specjalne, pełne efektownych eksplozji. Kiedy starsi członkowie rodziny będą poznawać zaplecze wytwórni filmowej, maluchy mogą skorzystać z mini roller coastera z Nemo i samochodzików.

Aby najmłodsi goście nie poczuli się pominięci, została stworzona dla nich wyjątkowa kraina. Obfituje ona we wszelkie wróżki. Znacie kultową karuzelę z filiżankami? Tam będziecie mieć okazję przejechać się nią osobiście. Chcieliście zawsze odwiedzić Śpiącą Królewnę? Nie ma problemu. Żeby odpocząć od szalonych karuzeli, koniecznie odwiedźcie całą rodziną labirynt Alicji w Krainie Czarów. Ciekawe czy odnajdziecie wyjście.

Park rozrywki ma w okolicy świetną bazę noclegową, więc logistyka nie będzie żadnym problemem.

Każde dziecko marzy aby odwiedzić krainę, z której pochodzą bohaterowie oglądanych bajek. Spotkanie na żywo z Myszką Mickey, czy Kaczorem Donaldem to niezapomniane przeżycie dla malucha.

Miejscem wypełnionym atrakcjami, idealną dziecięcą krainą jest Disneyland w Paryżu. Jest to jeden z czterech parków rozrywki. Cały park podzielony jest na kilka tematycznych krain. Jedną z atrakcji na wszystkich członków rodziny, jest kolejka obwożąca gości dookoła całego parku rozrywki. To doskonała rozgrzewka i sposób na poznanie większości atrakcji jakie czekają na nas w parku.

Starsze dzieci mogą odwiedzić krainę dzikiego zachodu. Tam nie będzie brakowało wrażeń. Do dyspozycji gości jest klimatyczny, wiktoriański dom strachów, kolejka górska. Możecie także wyruszyć w rejs parostatkiem oraz zwiedzić indiańską wioskę, w której mieszkała Pocahontas.

Jeżeli już zwiedzicie tą część, to koniecznie poczujcie się jak podróżnicy i wyruszcie na rollercoster Indiany Jonesa. W drugiej krainie możecie także poznać piratów z Karaibów we własnej osobie.

Trzecia kraina przenosi nas do kosmosu, gdzie poszalejecie na niesamowitym roller costerze, wyruszycie w podróż karuzelą międzyplanetarną, albo cofniecie się w czasie i zasiądziecie za kółkiem samochodzików z lat 50.

Script logo