systemy kominowe nietrzymanie moczu leczenie biuro nieruchomości szczecin usługi księgowe cieszyn prezenty dla gości weselnych otwórz biznes

Krasiejów

Chcecie zabrać dzieci w podróż do dalekiej przeszłości? A może sami jesteście ciekawi początków życia na kuli ziemskiej? Nie ma nic prostszego. Wystarczy wybrać się do Karsiejowa, który znajduje się niedaleko Opola. Sąsiaduje też z nim Jezioro Turawskie. To największy w Europie park z dinozaurami, opowiadający o początkach ziemi i wszystkich procesach, jakie na niej zachodziły.

Na terenie parku znajduje się około 250 figur dinozaurów różnych gatunków, w rzeczywistej wielkości! Niektóre z obiektów robią niesamowite wrażenie, wyglądają niezwykle realistycznie.

Kolejną atrakcją, która powinna być punktem obowiązkowym podczas pobytu w Krasiejowie, jest kino 5D. Około 30 widzów może czerpać niepowtarzalne wrażenia z trójwymiarowej projekcji, której towarzyszyć będą wrażenia ruchowe, zapachowe, dźwiękowe i dotykowe.

Oprócz zabawy można się tam wiele nauczyć. Organizowane są warsztaty paleontologiczne, lekcje muzealne, wyznaczone są ścieżki edukacyjne. Aby nauka nie była zbyt nudna, możemy rozerwać się na jednej z atrakcji parku rozrywki.

Script logo