wyciskarki do soków kuvings rusztowania elewacyjne na sprzedaż szkolenia handlowe dla firm dobry prawnik łódź opakowania do żywności producent chemia sklep online łódź

Legoland

Legoland to niezwykłe miejsce, pełne atrakcji dla całej rodziny. Znajduje się w miejscowości Billund w Danii. Ten park rozrywki jest tak szczególny, ponieważ wszystko wykonane jest w nim z najprawdziwszych klocków Lego.

Goście mają do swojej dyspozycji fascynujący Miniland, gdzie znajdują się makiety miniaturowych budynków z całego świata. Oczywiście wszystko ułożone jest z najbardziej znanych klocków na świecie.

Jest to raj dla najmłodszych odbiorców. Przeżyją tutaj niejedną fascynującą przygodę. Mogą tu wybrać się na safari, podczas którego spotkają dzikie i egzotyczne zwierzęta, popływać łódkami, albo wybrać się na diabelski młyn i zobaczyć świat z innej perspektywy.

Starsze dzieci przeżyją w Legolandzie gorączkę złota i wybiorą się w rejs piratami.

W parku rozrywki mamy do dyspozycji całą infrastrukturę. Liczne restauracje zapewnią nam komfort zwiedzania i całodziennej zabawy. Jest tu także sporo zakątków, w których można na chwilkę odpocząć przed dalszą częścią fantastycznej zabawy.

Script logo