szkoły policealne olsztyn Rejsy jachtem na Bałtyku jesienne płaszcze ciążowe drukarnia łódź zabawki świnka peppa projekty wnętrz łódź

Śląskie wesołe miasteczko

Dla miłośników rozrywki w ojczystym kraju polecamy Śląskie Wesołe Miasteczko. Jest one dość sporych rozmiarów, więc lepiej przeznaczyć na zwiedzanie cały dzień.

Co ciekawe jest to najstarszy lunapark w Polsce, bo powstał w 1959 roku. Od chwili powstania miał lepsze i gorsze chwile. Po latach stagnacji, trwają parce nad jego powrotem do najlepszej formy.

W parku stanęło sporo nowych atrakcji. Odnowiono całą infrastrukturę, ścieżki. Zadbano przyjazne zakątki, w których można nabrać sił na kolejne przygody.

Jedną z większych atrakcji jest rollercoaster, który jako jedyny w Polsce posiada podwójną pętlę, więc jazda na nim to spore wyzwanie. Jeżeli nie masz ochoty na tak intensywne atrakcje, to może staniesz się zwolennikiem diabelskiego młyna?

Gwiazda duża gwarantuje nam klimatyczną przejażdżkę i widok na całą aglomerację śląską. To może być piękne zakończenie, albo przerwa przed kolejnymi atrakcjami.

Pamiętacie charakterystyczne filiżanki z Disneylandu? Tutaj możecie poczuć się jak w zagranicznym parku i zasiąść w jednej z porcelanowych filiżanek

Script logo